Porovnání spotřební elektroniky / ...základní informace o webu MegaDuel.cz


O webu MegaDuel

MegaDuel se výhradně soustředí na vzájemné porovnání podobně zaměřených produktů jako např. digitálních fotoaparátů, sportovních kamer, GPS navigací, tabletů, mobilních telefonů, wearables, čteček knih nebo herních konzolí. Cílem je usnadnit všem uživatelům před nákupem správnou volbu vybraného produktu z důvodů široké a často i nepřehledné nabídky konkurenčních výrobků dostupných na našem trhu. Pomocí přímého srovnání mohou uživatelé jednoduše a především opravdu rychle porovnat vzájemně vybrané produkty z pohledu základních vlastností nebo technických parametrů.

Hodnocení produktů

Na našich stránkách můžete najít u každého MegaDuelu tabulku s hodnocením (základní klady nebo zápory s grafickým porovnáním vlastností včetně celkového hodnocení). Toto hodnocení je pouze subjektivním názorem redakce MegaDuel.cz a slouží k rychlému přehledu mezi vzájemně porovnávanými produkty.

Možnosti reklamy

Pokud vás oslovil projekt MegaDuel a máte zájem o inzerci na našich stránkách, můžeme vám nabídnout bohaté možnosti pro zobrazení reklamy. V případě, že se tématicky soustředíte na produkty, které můžete najít na našem webu, rádi s vámi navážeme bližší spolupráci. Napište nám o vaší představě možné spolupráce a v případě zájmu vám připravíme nabídku přímo na míru.

Kontakt

Pokud se s námi chcete spojit z důvodů možné spolupráce nebo jen pro získání podrobnějších informací k projektu MegaDuel, můžete nás snadno kontaktovat na e-mailu: info@megaduel.cz

Fakturační údaje

Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH

Sociální sítě

www.facebook.com/megaduelcz
www.twitter.com/megaduel

Tip na MegaDuel

Máte vyhlédnutou zajímavou novinku z kategorie výrobků, kterým se na webu MegaDuel.cz věnujeme (telefony, tablety, navigace, čtečky, fotoaparáty...) a chtěli byste ji porovnat s jiným produktem? Pokud si myslíte, že stojí za zveřejnění a může zároveň posloužit pro ostatní návštěvníky, rádi pak podobné srovnání zdarma připravíme.

Podmínky užívání

Základní podmínky pro užívání stránek mezi provozovatelem a návštěvníkem (dále jen uživatelem) internetových stránek:

Autorská práva
Pokud zpravidla není uvedeno jinak, pak autorská práva k jednotlivým textům nebo grafickým prvkům publikovaných na internetových stránkách www.megaduel.cz (dále jen stránky), přísluší vždy provozovateli stránek www.megaduel.cz (dále jen provozovatel). Veškeré ochranné známky nebo jiné označení třetích stran, které mohou být na stránkách umístěny přísluší vždy jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci příslušných firem nebo jejich výrobků.

Omezení odpovědnosti
Provozovatel nezaručuje, že všechny uveřejněné informace jsou správné, úplné nebo aktuální. Provozovatel neodpovídá za případnou škodu nebo jinou újmu, která může vzniknout při použití takových informací a nemůže nést odpovědnost za obsah cizích stránek, na které je dále odkazováno.

Ochrana osobních údajů
Provozovatel nesbírá žádné osobní nebo neosobní údaje o uživatelích jako např. cookie, IP adresy apod. Na stránce, ale mohou být použity aplikace třetích stran, které neosobní informace mohou využívat pro cílení a zobrazovaní reklam.

Odpovědnost uživatele
Uživatel nese odpovědnost za důsledky svého chování ve spojení s užíváním stránek a souhlasí, že nebude stránky používat k aktivitám, které by mohly poškodit funkčnost stránek nebo byly v rozporu s platnými zákony ČR.Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena   Hosting poskytují Autolepky   Webdesign / SEO